Wieczór Kawalerski i Wieczór Panieński

Wieczór Panieński i wieczór Kawalerski

 Wieczor kawalerski i wieczor panieskiWieczór dobrych rad i wesołej zabawy ...

Jak sprawić, aby Wieczór Panieński / Wieczór Kawalerski był niezapomniany, porady jak i gdzie można zorganizować wyjątkowy wieczór. Przydatne wierszyki, pomysły na zabawy oraz prezenty na tę wyjątkową okazję.

Super Zabawy na wieczor PanieskiZabawy na Wieczór Panieński

Wieczór Panieński powinien pozostać na długo w pamięci przyszłej Panny Młodej, dlatego warto, aby organizatorka takiego wieczoru przygotowała na tę specjalną okazję zabawy, które mają na celu rozbawić zaproszone na Wieczór Panieński  Panie i Panny oraz "przetestować" przyszłą Młodą. Poniżej przedstawiamy opis kilkunastu zabaw które doskonale nadają się na ten wieczór.

Skecze, kawały, wiersze na wiczor Panieski i Kawalerski WieczórWiersze, rymowanki, skecze na wieczór panieński i kawalerski

Wierszyki, skecze, rymowanki są zawsze mile widziane na takich imprezach jak wieczory panieńskie oraz kawalerski. Można się przez nie pośmiać z przyszłych młodych, a także mogą posłużyć jako dedykacje na prezenty tego wieczoru. Prezentujemy tutaj zebrane wiersze, rymowanki, skecze.

Esktra zabawy z jajem na wieczor kawalerskiZabawy na Wieczór Kawalerski

Drodzy Panowie, na Wieczorze Kawalerskim nie może zabraknąć zabaw, które rozruszają przyszłego Pana Młodego i choć na chwilę pozwolą mu zapomnieć o tym, że już wkrótce będzie on mógł porozmawiać z piękną nieznajomą jedynie w swych snach.

 Poniżej przedstawiamy kilka propozycji zabaw:

Kto organizuje wieczor Panieński i jak?Najlepiej jeżeli Wieczór Panieński zorganizuje świadkowa - odciąży ona tym samym przyszłą młodą. To świadkowa prowadzi Wieczór Panieński, nadaje mu rytm oraz organizuje dodatkowe atrakcje i niespodzianki. Warto Panną Młodą poprosić o ewentualne namiary na osoby, które chciałaby zaprosić na taki wieczór, jeśli bardzo dobrze znamy Panną Młodą i jesteśmy zaangażowani w przygotowania do ślubu możemy mieć już taką listę  gotową.

Wieczór kawalerski co, gdzie i za ile?Wieczór Kawalerski (kawalerskie) jest wyjątkowym czasem dlatego warto zastanowić się nad wyborem miejsca zabawy. Organizacja wieczoru przypada świadkowi oraz przyjaciołom przyszłego Pana Młodego. Wieczór może mieć charakter pożegnania się z kawalerskim życiem wśród przyjaciół. Bardzo często wieczór kawalerski nie jest organizowany bezpośrednio przed ślubem, aby Młody mógł do siebie dojść :).