Wieczór Kawalerski i Wieczór Panieński

Gra online z przyjaciołmi escape room onlineW dobie pandemii i ograniczonego dostępu do różnych form rozrywki warto jako jedną z możliwych zabaw na Wieczór Panieński bądź Wieczór Kawalerskich jest udział w wirtualnym escape-room.

W tej zabawie mogą wziąć udział zarówno osoby, które spotkają się wspólnie w mieszkaniu, jak i osoby, będące w różnych lokalizacjach. Tę formę rozrywki mogą docenić szczególnie osoby, które w związku z ograniczeniami w przemieszczaniu się pomiędzy państwami nie będą mogły fizycznie spotkać się na Wieczorze Panieńskim bądź Kawalerskim. Myślę, że takie ograniczenia nie powinny wpłynąć na rezygnację z organizacji zabawy. Można ją przenieść do strefy wirtualnej i spotkać się online. To będzie niewątpliwie ciekawa alternatywa dla spędzania czasu a uczestniczenie w grze typu escape-room online może dostarczyć wielu emocji uczestnikom wydarzenia.

 

Polecamy escape room online:

AiSi Realna Rzeczywistość – ESCAPE ROOM ONLINE

Kto by nie chciał uciec od trudności i wyruszyć w przygodę życia, która może doprowadzić do sukcesu? Grając, odkrywasz obecną rzeczywistość. Rozwiązując zagadki, zaczynasz rozumieć, jak możesz i na jaką skalę jest stosowane uczenie maszynowe, big data, sztuczna inteligencja. Nie tylko dla informatyków.

Odyseja Enigmy – ESCAPE ROOM ONLINE

Escape Room – Odyseja Enigmy – jest grą bazującą na rozwiązaniach escape room jednak wychodzącą znacznie więcej poza obszar tego typu zabaw. Nie jest to uwolnienie z pokoju zagadek, ale wyjście poza schemat. Fabuła opiera się na prowadzeniu wyprawy naukowej ratującej ludzki gatunek. Pierwszym etapem jest znalezienie miejsca w kosmosie i zapewnienie żywności dla rodzaju ludzkiego.

Comments powered by CComment

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież