Wieczór Kawalerski i Wieczór Panieński

Oryginalny pomysł na niezapomniany wieczór panieński/kawalerski!

 

 

Przedstawiamy Państwu oryginalny pomysł na ten wyjątkowy dzień. Zapraszamy do Pod Kluczem! – to nowa gra typu real life escape, polegająca na wydostaniu się z zamkniętego pokoju.

 

 

Grę rozpoczyna szczęk klucza w drzwiach. W tym momencie rozpoczyna się walka z czasem. Macie 60 minut aby się uwolnić. Aby osiągnąć ten cel będziecie musieli wykazać się logicznym myśleniem, ogromną kreatywnością, spostrzegawczością, a często także zręcznością. Po drodze napotkacie na serię zagadek i łamigłówek, których rozwiązanie umożliwi Wam odnalezienie drogi do wyjścia. Zabawa ta dostarcza niesamowitych emocji i wrażeń, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Spotkajcie się u nas i wspólnie zmierzcie się z czasem! Gwarantujemy, że przez resztę wieczoru będziecie mieli o czym rozmawiać.

Chcecie zrobić świetną niespodziankę przyszłej Pannie Młodej lub Panu Młodemu? Przynieście szampana lub prezent, a my ukryjemy go w pokoju specjalnie dla niej lub niego! Gwarantujemy pozytywne zaskoczenie zapadające na długo w pamięć. Za tę usługę nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Wszystko oczywiście uwiecznimy na pamiątkowych zdjęciach z ucieczki! Jesteśmy otwarci także na wszelkie Państwa sugestie dotyczące specjalnych niespodzianek.

 

 

Oto nasze pokoje:

Tajemnicza Wyspa

Jakie tajemnice skrywa czerwona szafa? Legenda głosi, że po przejściu przez nią przenosisz się w zupełnie inne, dziwne miejsce, np. lądujesz na brzegu tropikalnej, dzikiej wyspy. Niech jednak nie zmyli Cię rajski wygląd tego miejsca, nie rozluźniaj się za bardzo, ponieważ masz tylko 60 minut aby odnaleźć drogę powrotną. Po tym czasie portal zamyka się a Ty zostaniesz uwieziony na zawsze na tajemniczej wyspie, która po zmroku wygląda zupełnie inaczej . Czy zdobędziesz się na odwagę by przekroczyć próg czerwonej szafy?

 

 

 

 

Iluzja

Jest to pokój w którym poza łamigłówkami i szyframi zobaczysz cos zupełnie nowego! Niestandardowe zagadki często oparte o złudzenia optyczne na pewno Cię zaskoczą i zadziwią. Poza walką z czasem będziesz musiał zmierzyć się ze swoja wyobraźnią.  Wzrok często myli, a otaczający świat nie jest taki jakby się wydawało. Uwierz w magie tego miejsca i zobacz rzeczy których nie ma.

 

 

 

 

 

Rezerwacji można dokonywać na naszej stronie www.podkluczem.pl lub telefonicznie: 886 317 415. W razie jakichkolwiek pytań z przyjemnością na nie odpowiemy.

Kontakt:

adres: plac Legionów 10/4

telefon: +48 886 317 415

www.podkluczem.pl

facebook: https://www.facebook.com/PodKluczemWroclaw/ - Zobacz jak bawili się inni!

 

Comments powered by CComment

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież