Wieczór Kawalerski i Wieczór Panieński

Wieczór kawalerski co, gdzie i za ile?Wieczór Kawalerski (kawalerskie) jest wyjątkowym czasem dlatego warto zastanowić się nad wyborem miejsca zabawy. Organizacja wieczoru przypada świadkowi oraz przyjaciołom przyszłego Pana Młodego. Wieczór może mieć charakter pożegnania się z kawalerskim życiem wśród przyjaciół. Bardzo często wieczór kawalerski nie jest organizowany bezpośrednio przed ślubem, aby Młody mógł do siebie dojść :).

 

 

 


Knajpy, puby, restauracje
Do najbardziej popularnych miejsc należą knajpy, bary lub restauracje. Warto jest aby organizatorzy znali miejsce zabawy. Wybierając lokal zwróćmy uwagę na atmosferę, wolne miejsca (warto zarezerwować stolik), możliwość konwersacji i głośnej zabawy.Małpi gaj, paintball
To dla Panów aktywnych, którzy lubią się bawić i popisywać się swoją sprawnością. Ostatnia szansa wyszalenia się zanim trafi się pod uroczy pantofelek żony lub się stanie poważnym człowiekiem

Kluby go-go
Odrobina erotyki kieruje myśli w kierunku upojnej nocy. Podniecająca zabawa prowadzona przez tancerkę lub tancerza. Istnieje jednak niebezpieczeństwo, że przyszłemu partnerowi zrobi się przykrość dlatego warto jest omówić to wcześniej oraz zapytać się gości czy taka forma zabawy im odpowiada.


Skok na Bangi, skok ze spadochronu
Dla desperatów, którzy chcą udowodnić sobie swoją odwagę. Oderwać się na chwilę od zgiełku przygotowań.


Zalanie się...
Picie, picie, picie….. Najważniejsza w tym wszystkim jest dostępność w dużych ilościach najróżniejszych płynów wysokoprocentowych. Skutkiem ubocznym tak spędzonego Wieczoru Kawalerskiego może być amnezja całkowita lub co gorsza amnezja częściowa, a także potężny kac - szczególnie w przypadku mieszania ze sobą dużych ilości różnych alkoholi. Wskazane jest przygotowanie na rano przez organizatora wieczoru klinika lub innych środków uśmierzających kaca. Polecamy świadkowi nie iść na łatwiznę i wybrać na Wieczór Kawalerski coś bardziej wyjątkowego.

 

Wymyślone na poczekaniu :)

Comments powered by CComment

Komentarze  

0 #7 Jose 2015-12-14 05:32
Ale przeciez w kadzej loteri chodzi o to samo. Nie organizuje sie czegos takiego z charytatywnych pobudek. Multiotek takze nie jest po to, aby wygrywac. Tutaj nikt ameryki nie odkryl. Loteria jak loteria, kazdy moze wygrac. Trzeba znac regulamin, na teksty smsowe przymknac oko, chyba ze sie gra na powaznie.
Cytować
0 #6 Meszi 2014-12-08 11:29
Strzelnica! Ostatnio byliśmy w Poznaniu na strzelnicy i było po prostu super! Polecam wszystkim aktywnym, którzy nie chcą jedynie zalać robaka przy barze :D
Cytować
0 #5 Michał 2013-10-29 13:57
Wypad pod namioty! albo męski weekend nad morzem, najlepiej latem:D
Cytować
0 #4 Boniek 2011-07-22 20:57
Na plazy dla nudystow, bez picia ale z elementami rozrywki -
-gra w golfa
zadania dla przyszlego pana mlodego
-zbieranie autografow na ciele
-wygolenie sobie na klatce piersiowej serduszka
-bieganie z napisem "JESTEM JESZCZE WOLNY" etc..
Cytować
0 #3 SaintMartin 2010-02-26 15:50
Najlepiej gdy cały kawalerski organizuje ktoś kto się na tym naprawdę zna. ja polecam firmy które się tym zajmują. My dla kolegi wynajęliśmy taką firmę i pojechaliśmy na cały weekend do Wrocławia. Chłopaki z firmy naprawdę kozacko się wszystkim zajęli i wszystko zorganizowali. Paintball, quady, strzelnica, wypasiony Hummer który podwiózł nas do klubu... Było tego wiele. Naprawdę polecam wam ...c...
Cytować
0 #2 Marco 2009-07-08 21:24
"Wyjazd" A ja spotkałem się z oryginalnym pomysłem lotu. Jak wiecie czasami sa promocje, wyjazd do Londynu za 55 złoty, Barcelony 30 złoty, Włoch 25 złoty, Paryża 21 złoty, Pragi. Należy z takiej promocji skorzystać a następnie korzystać z uciech miasta, oczywiście organizacja wymaga naprawdę dużo dokładności. ;)
Cytować
0 #1 Men 2009-07-08 20:12
Sporty ekstremalne to jest to. Polecam quady. Jazda na tych cudeńkach dostarcza wiele emocji, piach, wertepy, las, błoto, aż chce się żyć. Czasami trasy są tak wykonane że można się ścigać, szczególności nad morze. Mniej ale także pociągające są jazdy gokartami.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież