Wieczór Kawalerski i Wieczór Panieński

Kto organizuje wieczor Panieński i jak?Najlepiej jeżeli Wieczór Panieński zorganizuje świadkowa - odciąży ona tym samym przyszłą młodą. To świadkowa prowadzi Wieczór Panieński, nadaje mu rytm oraz organizuje dodatkowe atrakcje i niespodzianki. Warto Panną Młodą poprosić o ewentualne namiary na osoby, które chciałaby zaprosić na taki wieczór, jeśli bardzo dobrze znamy Panną Młodą i jesteśmy zaangażowani w przygotowania do ślubu możemy mieć już taką listę  gotową.

Zacznijmy od uzgodnienia z przyszłą Panną Młodą terminu wieczoru, a reszta tzn. miejsce zabawy oraz (często wyszukany) scenariusz wieczoru niech będą dla niej niespodzianką. Jeżeli jest to możliwe to kobitki, które będą uczestniczyły w wieczorze panienieńskim mogą się wcześniej spotkać i omówić szczegóły wieczoru - zdecydować wspólnie ze świadkową gdzie powinny go zorganizować, ustalić kto i jakie prezenty kupuje, pomyśleć o zabawach-egzaminach dla przyszłej młodej.

Zachęcamy do przygotowania specjalnego zaproszenia dla Panny Młodej na ten szczególny wieczór, w takim zaproszeniu możecie zawrzeć informacje np. o tym czy powinna się ona ubrać w jakiś szczególny sposób (bo np. zdecydowałyście się na organizację przyjęcia a'la pyjama party) oraz kiedy i o której powinna być gotowa.

 

Kto powinien zorganizować Wieczór Panieński?

 

Comments powered by CComment

Komentarze  

0 #4 Marcia 2016-05-28 20:20
Ciekawy wpis, ja muszę niedługo swój organizować.
Cytować
0 #3 Natalia 2013-05-23 12:14
Wieczór panieński to świetna okazja do tego, by sprawdzić się w roli organizatora imprezy. Wszystko trzeba dopiąć na ostatni guzik. Pracy jest zatem wiele. Dobrym rozwiązaniem na ciekawy akcent wieczoru jest szalony autobus [reklamuj sie u nas]
Cytować
0 #2 JULKA 2012-09-09 01:00
Ja jestem świadkową siostry ciotecznej i z jej najlepszą przyjaciółką we dwie organizujemy reszta musi się dostosować, lub zaproponować :P
Cytować
0 #1 KADI 2011-07-22 21:02
Posumówując:
-świadkowa
-Paczka dziewczyn
najlepij sie na daje do organizacji wieczoru Panieńkiego
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież