Największy zbiór najlepszych zabaw weselnych - ZABAWY WESELNE 2021

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ilość osób: dwie drużyny kilku osobowe
Rekwizyty: zapałki

     Zabawa rozgrywa się w dwóch drużynach. Można łączyć ją z zabawami typu: WAŁEK, RODZINKA. Każda z drużyn ustawia się na przemian pan, pani, pan, pani... w rządku. Każda drużyna otrzymuje zapałkę, zapałka ta ma być przekazywana za pomocą ust kolejnemu zawodnikowi z drużyny. Ostania osoba z drużyny po otrzymaniu zapałki biegnie na początek i dalej przekazuje zapałkę. Zabawa toczy się dopóki osoba, która zaczynała zabawę nie będzie znowu pierwsza w rzędzie - drużyna, która szybciej przekaże zapałkę w swojej grupie wygrywa rundę. Każda kolejna runda zabawy jest trudniejsza – trudność polega na tym, że zapałki są skracane (łamane) o połowę swej długości, więc ostatni etap to już prawie pocałunki :). Podczas tej zabawy cały czas przygrywa skoczna muzyka.


Comments powered by CComment

Komentarze  

0 #5 aktorOd9 2014-10-17 08:54
trochę nieapetyczne-obśliniona zapałka wędruje z ust do ust bliżej nieznanych osób- proponowana zabawa z jajkiem lub butelką bardziej mi się podoba ale zamiast butelki (ta w razie upadku rozbije się i pełno szkła na parkiecie) lepszy wałek do ciasta
Cytować
0 #4 Pi83 2012-02-06 20:32
Macie racje zabawa jest swituszna troche, ale dosyc prosta i da sie ja przeprowadzić w zasadzie w każdych warunkach. Dobrze jest zeby sie osoby wogle nie znaly.. bo to troche glupio jak chłopak przychodzi z laską, i sie wczuwa w zabawe z inną.
Cytować
0 #3 E 2011-09-30 17:15
Calusna ta zabawa, mialam ja na andrzejkach bo ludzie sie nie znali, Faceci sa bardzo napalenii na calowanie, mniej dziewczyny (chociarz Mariolka, Frania, Jolka... nie chcialy sie przyznac, ale krecilo je to), zawsze to jakas alternatywa dla butelki i mozna robic rozne konkurencje w grupach
Cytować
0 #2 Piotr 2011-07-16 11:52
PORABANA ZABAWA! TYLE DO POWIEDZENIA MAM! DAJCIE JE W TEMACIE GŁUPIE I SPROŚNE
Cytować
0 #1 Mała Mi. 2011-03-10 22:16
Dość ciekawa zabawa, lecz całowanie się z obcymi nie należy do ciekawych doświadczeń w szczególności, jak patrzysz jak to twój facet robi. Ja bym już się zgodziła na przekazywanie butelki między nogami, albo bardziej przekazywanie włosa za pomocą pincety lub jajka za pomocą łyżeczki.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież