Największy zbiór najlepszych zabaw weselnych - ZABAWY WESELNE 2021

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Ilość osób: kilka osób
Rekwizyty: krzesła, balony do dmuchania, pompka do materacy
Znane jest kilka odmian tej zabawy, najczęściej spotykane to:
  • Wybieranych jest kilka par, którym wręcza się niezbędne instrumenty: balon, pompka do pompowania materacy. Może być to Para Młoda lub też osoby, które złapały musznik i welon. Zasada jest prosta: Panowie trzymają wężyki od pompek, na które natknięte są baloniki, pompki leżą na krzesełkach; Panie mają za zadanie jak najszybciej napompować balony przez siadanie na krześle (pompce) do momentu jego pęknięcia. Druga wersja tej zabawy (znacznie bardziej wzbudzająca emocje wśród oglądających) jest taka, że Panowie siedzą na krześle trzymają pompki na kolanach, a partnerki siadając na pompkę pompują balon tak długo, aż balon pęknie.

  • Inna wersja tej zabawy polega na wybraniu pojedynczych osób, które mają nadmuchać balona. Wygrywa podobnie jak w pierwszym przypadku osoba, której balon pierwszy pęknie.


Comments powered by CComment

Komentarze  

0 #5 Róża, pojedyńcza róża 2014-11-22 07:34
Ja na swoje wesle poprosiłam gości o pejedyńcze róże, zebrał się tego cały naręcz, z którego piękny bukiet przygotowała mi światkowa i przekazaliśmy to rodzicom w podziękowaniu.
Cytować
0 #4 Kwiat życia 2014-11-22 07:34
Kawiatki, kwiatuszki, na wesle wianuszki, z polnych
Cytować
0 #3 Norbi 2011-12-29 11:45
strach sie bać..., widziałem tą zabawe - wówczas osoba która złapała welon miała jakieś 100 kg... widok faceta nie zapomniany podczas ogłaszania zasad konkursu
Cytować
0 #2 N.N 2011-03-11 23:37
Zabawa ta ma silny podtekst erotyczny, dlatego ja bym uważał z wyborem tej zabawy na własne wesele
Cytować
0 #1 m 2010-02-01 14:10
Oj, pamietam do dobrze, moje pierwsze wesele na ktorym bylem, i moj pierwszy balon, dobrze ze partnerka miala ostre paznokcie ;)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież