Największy zbiór najlepszych zabaw weselnych - ZABAWY WESELNE 2021

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

KOLANKO/KLATA

Zabawa dla Młodej Pary polegająca na rozpoznaniu swojego partnera poprzez dotyk części ciała z zasłoniętymi oczami. U mężczyzny mogą być to klatka piersiowa, łydka, pośladki, u kobiety kolanko, usta, bardzo rzadko piersi oraz pośladki.

 

KIEŁBASA/BANAN

Zabawa jest naprawdę żenująca. Polega na umieszczeniu banana kiełbasy pomiędzy nogami partnera, rolą partnerki jest konsumpcja. Zabawa może się odbywać zarówno w pozycji wertykalnej jak i horyzontalnej. Która pierwsza zje banana wygrywa. Stanowczo nie polecamy.

 

STANIK

Zabawa polega na odczepianiu przez mężczyzn stanika zębami.

 

PUDŁO

W zabawie tej uczestniczą żonaci faceci którzy są proszeni na środek sali. Następnie wodzirej chodzi w kółko koło nich ze starym pudełkiem po butach na sznurku. Nie wiadomo o co chodzi, po pewnym czasie faceci zaczynają chodzić za wodzirejem. Wówczas on pyta: Macie panowie żony? – tak. A ładne macie żony? – tak. To dlaczego za starym pudłem latacie?

 

POMPKI

Idea zabawy polega na robieniu pompek nad partnerką w trakcie muzyki, wytrzyma ten, kto zrobi najwięcej pompek.

 

MOSTY

Jeden z elementów zabawy drużynowej, w której polega na przeczołgiwaniu się panów pod nogami partnerek.

 

MOSTY 2

Zabawa polega na tym, że wybrane dziewczyny w sukienkach, przechodzą nad miskami z wodą na środku sali. Następnie są wyprowadzane, zawiązywane są oczy i mają to samo powtórzyć. Ale tym razem zamiast misek na podłodze są ustawieni faceci.

 

BALONY

Partnerka odwraca się tyłem do partnera, może opierać się o krzesło. Napompowany balon umieszcza się pomiędzy osobami. Rola mężczyzny jest zgniecenie balonu poprzez ruchy „posuwiste” tak aby pękł.

 

TANIEC

Zabawa jest w parach, orkiestra wymyśla pozycję, a pary tańczą. Pozycje mogą być bardzo odważne np.: na barana ale z przodu.

 

TANIEC 2

Wybierane jest kilka par, następnie zapraszane są wszystkie na środek sali. Zaczynają tańczyć w rytm muzyki od wolnej po bardzo szybką. Następnie jak muzyka się skończy pary mają to samo powtórzyć w pozycji horyzontalnej na dywanie lub kocu. Wygrywa para która przez aplauz zostanie najlepiej oceniona.

 

PIŁOWANIE DREWNA

Mężczyzna i kobieta stają w rozkroku tyłem do siebie, pochylają się do przodu, łapią się za ręce między nogami i w rytm muzyki przeciągają ręce na swoją stronę.

 

RURA

Wybiera się parę kobietę i mężczyznę, oraz powierza się zadanie: Kobieta ma ogrywać rolę rury, facet natomiast ma zaprezentować taniec przy rurze.

 

PODWIĄZKA

Zakładanie podwiązki zębami, czasami dla skomplikowania sprawy mężczyzna robi to na tak zwanego pajączka, czyli jest trzymany za nogi przez kolegów.

 

UBRANKA

Zabawę ta została podpatrzona u jednego zespołu muzycznego którą ma ją w ofercie. Ze względu na żenującą treść tej zabawy nie będziemy podawać linku. W skrócie zabawa polega na ubieraniu buteleczek od małych po wódce (0.100ml), po duże szklane 2 litrowe w prezerwatywy. Stanowczo odradzamy tą zabawę na wesele.

 

TEST NA DZIEWICTWO

Pomiędzy kolanami dziewczyn kładzie się pieniążek, można także jajko lub jakiś drobny przedmiot. Dziewczyny mają za zadanie zanieść ten pieniążek na talerzyk kilka metrów dalej.

 

DZIURKOWANIE

Zabawa polega na tym, że kilku panów siada na krzesłach dostaje kartkę. Kartka kładą na kolana. Kobiety dostają druciki (bądź jakieś szpiki z dużymi główkami), które trzymają zębami. Zadaniem ich jest dziurkowanie kartki.

 

ODKRĘCANIE

Zabawa jest prosta polega na tym że mężczyzna staje na krześle, wkłada sobie butelkę zakręconą do spodni, a kobieta ma zadanie odkręcenie butelki zębami.

 

Tych zabaw nie polecamy, natomiast polecamy ponad 50 zabaw, które znajdują się na naszym portalu, z których można wybrać takie, które zaskoczą gości oraz sprawią dużo radości.


Comments powered by CComment

Komentarze  

0 #10 daniel 2016-08-04 23:16
Ja napisze nico inaczej na 40 urodziny będzie na pewno ok. ,,Nakładanie prezerwatyw" na pewno sie sprawdzi oczywiście Dj/ konferansjer musi to ubrać odpowiednio w słowa i wprowadzić w zabawę np. puszczając odp. utwór ,,40 lat minęło" a Ty nadal dajesz rade?i wchodzimy z zabawą... Oczywiście wyczucie ze strony prowadzącego jest tutaj najważniejsze a mianowicie poczucie humoru 40- latka. Pozdrawiam
Cytować
0 #9 Aga 2015-08-23 09:27
W przypadku zabawy nr 1 można użyć zamiast dłoni drewnianej łyżki i zabawa jest mniej zboczona, a i wszystkie części ciała mogą wchodzić w grę :)
Cytować
0 #8 Rafał 2012-05-03 09:56
podpinam się pod komentarz, te zabawy są takie seksistowskie i czasami taki wulgarne że aż strach myśleć jakie wspomenienia można mieć z takiego wesela
Cytować
0 #7 oburzona 2012-02-06 20:47
przeczytałam te zabawy, naprawde zgadzam sie z poprzednikami: włos się jeży - to jakieś chore te zabay , wszczególności te z prezerwatywą. Widziałam ostatnio taki fim na youtube gdzie rosjanie się bawią. Zabawa polega na tym, że facet bierze butelke plastikowa miedzy nogi zakręconą (tak jak jest to wyżej napisane) - poprostu skandal
Cytować
0 #6 Rafal 2012-02-06 20:27
TEST NA DZIEWICTWO można także przeprowadzić korzystając z orzeszków :)
Cytować
0 #5 Renia 2011-12-29 11:31
brak tolerancji ?, raczej nie - ja bym pomogła jej w wyrywaniu włosów, a jeśli bym musiała robić to, to facetom tak bym ścisneła ich klejnoty żeby każdy podskoczył - to by była zabawa, ciekawe czy którys by uciekł
Cytować
0 #4 Wojtek 2011-09-30 17:16
masakra, to tylko powiem, ale ciesze sie ze zostalem uswiadomiony o niebezpieczenstwach, teraz juz wiem czego wystrzegac sie
Cytować
0 #3 ania 2011-03-10 22:09
Kiedyś, moja znajoma mówiła że spotkała się z zabawą, już nie pamiętam czy na wieczorze panieńskim czy na weselu. Przyszła Pani młoda lub mężatka, która była już w ciąży, miała wytypować najbardziej zbliżonego ptaszka do swego mężczyzny – w tym celu kilku namówionych facetów dało sobie pogrzebać w bokserkach. Fuj, jakby któryś z nich był moim facetem zatłukłabym go gołymi rękami, a pomysłodawczyni wyrwałabym włosy...
Cytować
0 #2 emilii 2011-03-10 07:53
Zgadzam sie z Waszą opinia ze ich nie polecacie, te zabawy to zeczywiscie rzenada, musze przyznac racje ze Wasz artykuł dał mi przestrogę dotyczacą wyboru zabawy weselnej. Po za krążącymi w sieci popularnymi zabawami, są takie czarne pseudo perełki które prawde mówiąć przyprawiają gęsią skórkę. Dobrze o nich wiedzieć - kiedy zespół proponuje jakieś zabawy nie mówiąc o nich nic. Teraz już wiem wesel jest moje i dobrze będzie jak przynajmiej będe wiedziała czego mogę się spodziewać.
Cytować
0 #1 Mariolka. T. 2011-02-12 19:58
Macie racje, z tymi prezerwatywami całkowicie ponizajace
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież