Największy zbiór najlepszych zabaw weselnych - ZABAWY WESELNE 2021

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ilość osób: kilka par
Rekwizyty: sznurek ok. 20 m

 

Zabawa ta jest bardziej przyzwoita niż zabawa: SZNUREK (http://www.slubomania.pl/index.php/zabawy-weselne/30-sznurek-) Idea tej zabawy polega na przechodzeniu pod sznurkiem, można to także zrobić z długim drążkiem. Zabawa zaczynamy poprzez wybranie kilku par i zaproszenie ich na środek sali po jednej stronie. Na środku sali rozwija się sznurek i trzyma się go wysoko. Zadaniem par jest taniec i przejście pod sznurkiem w trakcie tańca nie dotykając sznurka lub rękoma podłogi. Za każdym utworem sznurek bardziej się opuszcza, wygrywa ta para która ostatnia się przejdzie bez dotykania sznurka i podłogi. Na weselach strażackich często bywa, że zabawę to prowadzi się przy użyciu węża strażackiego :)

 


Comments powered by CComment

Komentarze  

0 #3 Szymen 2012-02-06 20:39
czasami przechodzi się pod poprzeczką, ale jak tak patrze na tą zabawę jest to zabawa dośc typowa (niestety) ale nie na weselach tylko na jakiś imprezach, wyjazdach, ogniskach, dyskotekach uczniowskich
Cytować
0 #2 DJ 2011-10-16 17:03
Zabawe ta jest bardzo integracyjna i jak jest grupa młodych ludzi to wszyscy mogą brać udział w tej zabawie, polecam ja ją biore na zabawę Andrzejkową, dzieki slubomanio;)
Cytować
0 #1 Marlena 2011-03-12 13:41
Widzę że ta zabawa jest o niebo lepsza niż "sznurek", pozatym pomysł z wężem strażackim jest naprawdę dobry.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież