Slub, Wesele, zabawy weselne, pieniądze, finase

Weselne show must go oneŚlub i wesele to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych i najważniejszych momentów w życiu narzeczonych. Parze Młodej zależy na tym, aby wśród zgromadzonych gości było dużo radości, zabawy i aby ten dzień na długo zagościł w ich pamięci.


Idealne wesele powinno być efektowne, ale również dobrze przemyślane, a swoją charyzmą i pozytywną energią zapraszać do wspólnej zabawy. Oto kilka rad jak przeżyć ten dzień:

 

 

 

1.       Bądźcie atrakcyjni! To jak będzie prezentować się Para Młoda na weselnym parkiecie zależy od nas samych. Przy wyborze sukni i męskiego stroju należy zwrócić uwagę jak wygląd wpłynie na nasze samopoczucie, czy doda nam pewności siebie czy wręcz przeciwnie. Więc ubierzmy się atrakcyjnie dla siebie, dla cudownych wspomnień i zdjęć.
2.       Oryginalny pierwszy taniec. To dla każdej pary bardzo stresujący moment,
a taniec im bardziej oryginalny i zaskakujący tym lepiej bawią się wszyscy goście. Jeśli para młoda obawia się, rodzinnego występu, warto przed ślubem zapisać się na intensywny kurs dla narzeczonych. Dodatkowym i ciekawym uzupełnieniem kursów jest prezentacja swojego układu tanecznego dla wąskiej grupy znajomych, pozwoli to oswoić się z publicznością.
3.        Świadkowie „na ratunek”. To bardzo ważne, kto będzie pomagał w naszych przygotowaniach i asystował podczas całej uroczystości. Wybierzmy, zatem najbliższe nam osoby, które znają nasze potrzeby, lęki i wszystkich członków rodziny. Takie postępowanie znacznie usprawni całą ceremonię i sprawi, że poczujemy się pewniej. Pamiętajmy, że dla świadków, to również jest duży stres
i oficjalne wystąpienie, dlatego warto „zwolnić” ich z obowiązków tuż po północy.
4.      Cha Cha Cha orkiestra gra. O ile ślub jest dla państwa młodych, tak wesele jest przede wszystkim dla rodziny i gości. Dlatego wybór grupy grającej, DJ czy kapeli góralskiej powinien pasować do całej oprawy wesela, umilać
i rozweselać zgromadzonych, a nie przeszkadzać w całej ceremonii.

 

Z początkiem każdego miesiąca w Akademii M&I Sulewskich rozpoczynają się taneczne kursy dla narzeczonych. Zajęcia są prowadzone w systemie dwóch cykli – w trybie tygodniowym oraz zajęć weekendowych. Podczas kursów wszystkie pary będą miały okazję nauczyć się choreografii do pierwszego tańca oraz dowiedzą się jak ciekawie i modnie przeżyć ten jeden z najważniejszych dni w życiu.

W trosce o komfort wszystkich par, Akademia Tańca M&I Sulewskich w Warszawie uruchomiła specjalny kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod którym specjaliści od wizerunku scenicznego, choreografii, musicalu i tańca czekają na pytania związane z pierwszym tańcem. Dodatkowym uzupełnieniem informacji o kursach społeczność „pierwszy taniec” na facebook.com/pierwszytaniec.akademiatanca.Kontakt jest przeznaczony dla wszystkich osób, które planują swą uroczystość w najbliższym czasie oraz tych, które chcą podzielić się swoimi przeżyciami i doświadczeniem.

 

Zajęcia odbywają się w dwóch lokalizacjach w Akademii Tańca M&I Sulewscy przy ul. Miedzianej 11 budynku Domu Słowa Polskiego (wejście przez portiernię) oraz w Pałacu Kultury i Nauki (wejście w bramie, po prawej stronie Sali Kongresowej).

Osoby zainteresowane intensywnym kursem dla narzeczonych zapraszamy do zapisów, kontakt: Patrycja Matyja – Manager Szkoły m. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Comments powered by CComment

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież