Organizacja slubu, sali, kamerzysty, sukni, garnituru, przyspiewki - organizer slubny

Wyjatkowy prezent na slub ksiazkaKsiążka o Nowożeńcach

to pomysł na nietypowy prezent ślubny, który będzie pamiątką na długie lata szczęśliwego małżeństwa. Mówi się, że książka jest najlepszym przyjacielem. Jest w tym trochę prawdy, książka daje możliwość wejścia w inny świat, a w tym przypadku przypomnienia pięknych chwil młodości, beztroski, zakochania. Zapraszam do podarowania książki, gdzie bohaterami są Nowożeńcy (Ona i On).

 

Jej przygotowanie wymaga trochę pracy, ale efekt jest znakomity.

Co potrzeba do przygotowania wyjątkowej książki ślubnej?

1.    Intrygującego tytułu


propozycje:
- Wichrowe Wzgórza Anny i Michała (z serii Romansidła Wszechczasów)
- Jak dzielny Michał zdobył piękną Annę (z serii Sensacje 21 wieku)
…. Inne propozycje proszę pisać w komentarzach (co multum Glów to nie jedna)

2.    Treść musi być ciekawa i ładnie napisana, bo stanowi serce książki. Warto ją również zilustrować zdjęciami, rysunkami, listami.

Co można umieścić w książce?
- Historia znajomości (może jeszcze przed znajomością)
- historia spotkania (przeważnie są dwie wersje więc świadkowie mogą poprosić o nie młodego i młodą).
- autoryzowane sprawozdanie z wieczoru kawalerskiego i panieńskiego
- informacje o quizach, ankietach młodych – takie ankiety często są zadawane na wieczorach panieńskim i kawalerskim (na portalu slubomania.pl znajdują się przykłady takich ankiet)
- opinie innych o młodych (świadkowie, rodzeństwo, rodzina…)
- warto jest również osadzić w czasie – napisać krótką informację o czasach, w których przyszło żyć, może kopie tytułowych stron gazet, rachunek ile kosztował chleb i masło, a dla przedsiębiorczych jaki był kurs waluty i sytuacja gospodarczo-ekonomiczno-polityczna. Po latach mało kto pamięta te informacje.

3. Wydrukować i oprawić (tu polecamy informacje zawarte w artykułach jak wydać książkę) proszę nie zapomnijcie o załączeniu wersji elektronicznej – nigdy nic nie wiadomo, kiedy się może przydać, może wydadzą wydanie wznowione i rozszerzone za 5,10,15… lat


4. Ładnie opakować, wręczyć i być z siebie dumnym, że podarowało się coś wyjątkowego i bardzo drogiego, bo tam włożona jest praca i czas… dla utrwalenia czasu.

Prezent wyjątkowy, niezapomniany, jak i również bardzo użyteczny. Książka zamiast kwiatów. Kartki zamiast płatków. Zapach druku zamiast zapachu kwiatów

 


D.J. ślubny prezencik

 

Comments powered by CComment

Komentarze  

0 #7 Książka Ślubna 2014-09-12 07:05
Trzeba zapewnić sobie dostęp do zdjęć z obydwu rodzin. Efekt jest wspaniały. Jeszcze połączyć to z prezentację multimedialną to bomba. Ważne aby w dobrej jakości to wydrukować!
Cytować
0 #6 Ann 2010-10-19 11:36
Drukowałam tam prezent szybkidruk.net.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=89&Itemid=103 jak i tomik wierszy i jestem zadowolona, POLECAM!!
Cytować
0 #5 lenka 2010-09-21 09:22
Oni sie nazywaja Siedem Morz, taki chyba tez maja adres stony, wygoogluj, powinno sie ojawic
Cytować
0 #4 Anonimka 2010-08-20 17:46
Lenka, gdzie drukowałaś? Mogłabyś podac namiar?
Cytować
0 #3 Anonimka 2010-08-20 17:43
Lenka, a gdzie drukowałaś tą książkę?
Cytować
0 #2 lena102 2010-08-05 09:54
Hejka,
ostatnio szukałem ciekawego, niebanalnego prezentu na ślub dla swoich znajomych i po zastanowieniu zdecydowałem się na książkę pisaną specjalnie na zamówienie. Wysłałam do ludzi któryzu to robia krótka chcrakterystykę moich znajomych, a oni mieli stworzyć jakieś opowiadanie na ten temat, potem na ich prośbę wysłałem jeszcze parę fotek. Trochę się bałam, że przy takiej cenie będzie to troche kiepskie, ale powstała nie tylko ciekawa historia, ale naprawdę estetycznie wykonana książka. Uwierzcie mi zrobiło to niesamowitą furorę. Podobało się nie tylko mi, ale co najważniejsze moim znajomych, oraz wszystkim gościom.
...c...
Cytować
0 #1 tadd 2010-07-30 08:55
Super do ślubu w sam raz.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież