Organizacja slubu, sali, kamerzysty, sukni, garnituru, przyspiewki - organizer slubny

Spis treści

Wiersze sentencje na ten wspaniały dzień slubuWiersze, sentencje, cytaty Przygotowanie właściwego zaproszenia, które byłoby oryginalne oraz odzwierciedlało nasz charakter jest sprawą niebanalną. Nieraz zdarza się, że goście weselni trzymają zaproszenia przez długie lata, lub pokazują swoim znajomym chcąc ich poinformować o waszym ślubie...

Dlatego ważne jest aby zaproszenie było wizytówką tego dnia, który Was czeka, żeby było radosne, oryginalne oraz utkwiło w pamięci. Wiele firm specjalizuje się w przygotowaniu zaproszeń, niemniej jednak ostateczna decyzja należy do Was.

Pierwszym etapem jest wybranie zaproszenia (o tym w następnym artykule już w wkrótce)
Drugi etap to ułożenie tekstu

Oprócz informacji gdzie i kiedy odbędzie się ślub na zaproszeniu umieszczamy często nasz telefon kontaktowy – dla gości, aby mogli potwierdzić obecność na uroczystości weselnej. Całe zaproszenie możemy ubogacić ornamentem lub sentencją. Największą popularnością cieszą się sentencje, cytaty, ornament jest zazwyczaj elementem uzupełnienia zaproszenia. Wybierając sentencje musimy wybrać to, co nam się podoba, co czujemy w sercu, i co nas odzwierciedla. I tutaj nieraz się pojawia problem. Dlatego, że istnieje bardzo dużo ilość tekstów które można umieścić na zaproszeniu ślubnym.

Wiedząc o tym zebraliśmy oraz skatalogowaliśmy najbardziej odpowiednie sentencje, motta, cytaty, wiersze które można użyć na zaproszeniu. Ze względu na dużą liczbę podzieliśmy je na kategorie:

Pisma Świętego
Awangardowe
Z Humorem
Wiersze
Wierszem pisane (białe)
Cytaty inne

 

W komentarzach można dodawać własne teksty.

Comments powered by CComment

Komentarze  

0 #3 Małgorzata 2012-02-16 19:21
śliczne
Cytować
0 #2 Dorotka 2009-08-08 01:13
Zgadza się mają coś w sobie, Ja dostałam kiedyś takie nietypowe zaproszenie na ślub w formie wezwania, takie jak sie na policji daje:
Wezwanie w sprawie zaślubin na dzień 23 marca 2008,
Cytować
0 #1 Lunia 2009-07-16 21:53
Podobają mi się szczególnie te awangardowe ;)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież