Slub, Wesele, zabawy weselne, pieniądze, finase

Ostatnio dużą popularnością cieszą się zadania sprawdzające umiejętności kandydatki na żonę, poniżej przedstawiamy kilka "egzaminów". Oczywiście po pomyślnym zakończeniu zadań powinniśmy wręczyć przyszłej żonie stosowny certyfikat.

  • Zdolności kulinarne

Należy przygotować karteczki, na których znajdują się składniki jakie należy wykorzystać do przygotowania trzech różnych dań/potraw/deserów - mogą to być np. naleśniki, pierogi i tort. Każdy ze składników niezbędnych do przygotowania poszczególnych potraw umieszczamy na osobnej karteczce. Na kilku dodatkowych karteczkach umieszczamy składniki nadmiarowe, które nie są potrzebne do wykonania żadnej z potraw. Przyszła Panna Młoda otrzymuje zestawy - w pierwszym znajdują się nazwy trzech potraw, które ma przygotować dla swojego Męża, w drugim - składniki potrzebne do przygotowania tych potraw oraz składniki dodatkowe. Po zakończeniu zadania weryfikujemy, czy z wybranych składników uda sporządzić się zadane potrawy.

 

  • Zdolności krawieckie

Przygotowujemy kawałek materiał, igłę, nitkę i guzik i sprawdzamy jak długo kandydatce na żonę zajmie przyszycie guzika i czy nie pokaleczy przy tym swoich paluszków :). Przygotowujemy dziurawą skarpetę, igłę i nitkę i sprawdzamy czy kandydatka na żonę potrafi sobie poradzić z problemem.

 

  • Zdolności manualne

Do wykonania zadania potrzebny jest krawat - rozwiązany. Zadanie sprawdza czy przyszła żona będzie potrafiła zawiązać swojemu mężowi krawat.

 

Comments powered by CComment

Komentarze  

0 #2 Patrycja 2013-09-04 22:34
przydałby sie rozdzialik o cierpliwosci, jesli pani domu zaczyna impreze u siebie a ma mieszkanie duże to można zrobić zbieranie skarpetek na czas ;),
Cytować
0 #1 E.R 2011-04-09 22:19
zdolności zabawiające przyszłego męża
- w tym celu podczas muzyki przyszła Pani młoda musi tancząc przy ścianie, zdjąć i ubrać przygotowane ubrania na wieczór panieński, robiąc to tak seksownie aby każda z nas oceniajacych wydała ocene 6!!, jeżeli jest miniejsza różnica Młoda musi wypić karniaka równej tej różnicy. ;)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież