Slub, Wesele, zabawy weselne, pieniądze, finase

Kompendium zabaw weselnych,

zawierające opis ponad 70 zabaw weselnych, zebranych w książce na 60 stronach. Zabawy są skategoryzowane w 7 działach uwzględniających porę przeprowadzenia zabaw (np. oczepinowe) ich rolę (np. integracyjne) oraz wyczucie smaku. ISBN 9788392622222

- Zabawy weselne, zapisane w książce, umożliwią Młodej Parze wybór zabaw gwarantujących, iż Goście Weselni będą się dobrze bawili i przeżyją niezapomniane chwile, które utkwią zarówno w pamięci jak i na cyfrowych nośnikach wspomnień.

- Książka ta ułatwia organizatorom (młodym, staroście weselnemu czy orkiestrze) planowanie atrakcji na weselu, dając szeroki wachlarz zabaw do wyboru.

- Zawartość oraz przystępna forma oszczędzają czas w przygotowaniu Wesela, a atrakcyjna cena (tyle co porcja przekąski weselnej) sprawia, że jest chętnie kupowana.

Więcej informacji...

 

Comments powered by CComment

Komentarze  

0 #2 Zbigniew 2014-04-14 21:13
Od 18 lat gram na weselach i mam za sobą ponad pół tysiąca wesel, a mimo to w książce znalazłem parę nowych zabaw. Uważam ją za fajne opracowanie bardzo często polecam swoim klientom to szybsze i łatwiejsze niż opowiadać zabawy. Ułatwia nam tą sprawę
Cytować
0 #1 Wodzirej 2014-03-31 12:22
Książka jest super, mi się podoba w szczególności, że można sobie ponotować, jest ładnie wydana, nie muszę drukować no i cena jest śmiesznie mała jak na takie porządne opracowanie.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież