Slub, Wesele, zabawy weselne, pieniądze, finase

Wiele Młodych Par staje przed dylematem jak zorganizować dzieciom czas podczas wesela. Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem staje się zatrudnienie animatorów, którzy zorganizują dla najmłodszych zabawy podczas przyjęcia, dzięki czemu rodzice mogą spokojnie bawić się na weselu, powierzając pociechy pod opiekę doświadczonych animatorów.

W niektórych firmach mamy też możliwość zorganizowania opieki dla dzieci, kiedy te muszą już iść spać, a rodzice chcieliby dalej uczestniczyć w weselnych atrakcjach. Jedną z firm proponujących takie usługi jest Balonik, organizator przyjęć okolicznościowych dla dzieci. Młoda Para może wybrać tematykę zabaw dla najmłodszych:
* Księżniczki i rycerze
* Świat czarów
* Indiańska wioska
* Hawajska impreza
* Superbohaterowie
* Piracka przygoda
* Świat wróżek
* Policjanci i złodzieje
* Dziki Zachód
* Pszczółki i biedronki
* Pakiet własny


Balonik proponuje też atrakcje dodatkowe, które urozmaicą dzieciom zabawy, takie jak:
* malowanie twarzy
* zwierzątka skręcane z balonów
* fontanna czekoladowa
* confetti
* piniata
* bańki mydlane
Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci nie nudzą się podczas przyjęcia, a ich rodzice mogą w spokoju uczestniczyć w weselu. Dodatkowo firma proponuje opiekę nad dziećmi kiedy trzeba położyć je spać. Koszt takiej usługi to 150 zł za godzinę animacji, 80 zł za opiekę „nocną”.

Zniżka dla użytkowników portalu slubomania.pl! Dla każdego z naszych czytelników mamy wyjątkową promocję! Na hasło „ślubomania” otrzymacie w Baloniku zniżkę 10% na usługi dla dzieci podczas wesela. Zapraszamy!

 

Comments powered by CComment

Komentarze  

0 #1 ania nia 2015-05-08 11:55
Chciałam mieć idealny ślub, a nie wiedziałam tak naprawdę od czego zacząć co robić, jak to wszystko zorganizować. Więc postanowiłam skontaktować się z grupą organizująca eventy, którzy przygotowali dla nas ofertę, zapoznali nas jak to wszystko będzie wyglądało, wybraliśmy wspólnie miejsce uroczystości i całą resztę. Nie spodziewałam się takiego efektu. Wszystko wypadło świetnie. Polecam!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież