Slub, Wesele, zabawy weselne, pieniądze, finase

 

 

OD ROKU 2018

SKLEP PRZENIESIONY, ZAPRASZAMY na:

www.sklep.slubomania.pl

 

 

Inspiracje na wieczor panienski

Zeszyt aktywności dla dzieci (PL) Wedding Activity Book  for children (EN)

Ocena:

Liczba str.: 16
Format: A5
Typ okładki: miękka
ISBN: 978-83-926222-4-6
Wydawca: slubomania.pl
Druk: 2014, kolor

Cena

Wersja elektroniczna:

1,97zł

Wersja papierowa:

5,97zł

(ceny zawierają VAT)

 

Zeszyt kolorowanek, zgadywanek, zadań o tematyce weselno- ślubnej przeznaczony dla najmłodszych dzieci - przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Zeszyt można wykorzystać do zorganizowania dzieciom czasu na weselu i oczepinach lub jako prezent na pożegnanie, który przekażemy im wówczas, gdy wręczamy dorosłym weselną wódkę i kawałek ciasta.

Pozycja dostępna jest w języku polskim i języku angielskim

W przypadku zamówienia powyżej 10 -ciu sztuk cena za każdą  sztukę wynosi 2,97.

Stworzyliśmy tę pozycję ponieważ widzieliśmy potrzebę przygotowania materiałów o tematyce ślubno-weslenej dla dzieci. Nasze doświadczenie w tej branży oraz własne dzieci pomogły nam w przygotowaniu tego opracowania.

Opinie

Potraktowałam tę książeczkę jako prezent od młodych dla dzieci. Panom na pożegnanie wręczaliśmy tradycyjne pół litra, paniom ciastka a dzieciom książeczkę,

Polecam Ania.

Zamówiłam 10 książeczek, na weselu cieszyły się one takim zainteresowaniem, że aż zabrakło. Poradziliśmy sobie rozszywając książeczkę i dzieląc materiał między. Dzieci się fajnie bawiły,

Anita

Mieliśmy wesele w Anglii a towarzystwo mieszane i z Polski i Anglii, Walii. Książeczki się sprawdziły. Kosztuje to grosze, a pomaga zapanować nad najmłodszymi.

Ann

Jak kupić książkę „Zeszyt aktywności dla dzieci”?

Wpisz e-mail i kliknij przycisk zamawiam. Otrzymasz numer konta, na który należy opłacić zamówienie, dane podmiotu odpowiedzialnego (wraz z numerem NIP i REGON). Możliwość wystawienia faktury VAT. W przypadku kiedy chcesz zamówić więcej egzemplarzy w mailu do nas podaj szczegóły.

Cena wersji elektronicznej pdf na e-mail  1,97zł

Cena przesyłki dla wersji papierowej
- Poczta Polska list ekonomiczny 1,75zł  (z książką to: 7,72zł)
- Poczta Polska list priorytetowy – 2,35zł (z książka to: 8,32zł)
- Poczta Polska list Priorytetowy polecony – 5,50zł  (z książką to 11,47zł)

Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają vat)

List ekonomiczny i list priorytetowy odbierany jest z Państwa skrzynki pocztowej. Powyższe przesyłki są nie rejestrowane i za zgubienie Poczta Polska deklaruje, że nie odpowiada. W przypadku listów rejestrowanych (poleconych) przesyłkę przynosi listonosz lub zostawia awizo do odebrania w placówce Poczty Polskiej, która gwarantuje dostarczenie. Gwarantujemy wysłanie przesyłki zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Poczta Polska z obowiązana jest ustawą do dostarczenie przesyłek priorytetowych w ciągu trzech dni roboczych.

Wersja elektroniczna jest spersonalizowana i zawiera dane kupującego w celu zabezpieczenia nielegalnego rozpowszechniania. Wydawca nie wyraża zgody na na rozpowszechnianiu pozycji w internecie ani też powielania jej bez zgody (polskie prawa autorskie!).

Opłacenie jest jednoznaczne z zawarciem umowy.

 

Numer konta otrzymacie Państwo na podany e-mail.

 

 

 

 

 

 


Comments powered by CComment

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież