Slub, Wesele, zabawy weselne, pieniądze, finase

 

 

OD ROKU 2018

SKLEP PRZENIESIONY, ZAPRASZAMY na:

www.sklep.slubomania.pl

 

 

Zabawy Weselne

Zabawy weselne

Ocena:

Liczba str.: 60
Format: A5
Typ okładki: miękka
ISBN: 9788392622222
Wydawca: slubomania.pl
Druk: 2014

Cena

Wersja elektroniczna pdf:

9,98zł

Wersja papierowa:

24,97zł +

koszt dostawy

(ceny zawierają VAT)

 

Co zawierają Zabawy Weselne?

Zbiór zabaw weselnych, zawierający opis ponad 70 zabaw weselnych, jest prawdopodobnie jednym z największych tego typu opracowań w Polsce. Zabawy są przedstawione w 7 działach uwzględniających porę przeprowadzenia zabaw (np. oczepinowe), ich rolę (np. integracyjne) oraz wyczucie smaku.

Dla kogo jest książka Zabawy Weselne?

Przygotowujesz się do wesela i ślubu?
Chciałbyś/chciałabyś, by goście na weselu dobrze się bawili?
Grasz na weselach lub jesteś wodzirejem?
Wśród twoich znajomych, rodziny jest ktoś, kto planuje ślub?

W przypadku kiedy choć na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, ta pozycja jest właśnie dla Ciebie. Przystępne kompendium zawiera zbiór tradycyjnych i nowoczesnych zabaw weselnych, które gwarantują świetną i niezapomnianą zabawę na weselach.

Dlaczego czytelnicy decydują się na zakup książki „Zabawy Weselne”?

Prowadzimy portal od 2008 roku, uczestniczyliśmy w kilkudziesięciu weselach i zebraliśmy je w jednym opracowaniu. Nasz serwis slubomania.pl  został odwiedzony ponad milion razy! Poprzez zdobywanie doświadczeń, rozmowę z czytelnikami, organizatorami wesel, kapelami,  szukanie nowych sposobów zabaw, zgromadziliśmy wiedzę, którą teraz chcemy się podzielić. Część zabaw jest udostępniona bezpłatnie na naszych stronach. Jednak w tej pozycji są one rozszerzone, poukładane, zilustrowane i przeredagowane.

Jeśli nie te „Zabawy weselne”, to co?

Orkiestry weselne mają swoje sprawdzone zestawy zabaw i można się na nich zdać. Jeśli ktoś lubi niespodzianki może zaufać obcym osobom. Można też szukać zabaw w internecie  na forach i portalach drukować/spisywać z netu. Te wszystkie aktywności wymagają czasu, przeprowadzenia swego rodzaju „rozeznania rynku”.  W „Zabawach weselnych” w jednym miejscu zebrane są różne zabawy, łatwo i szybko wybierzesz zabawy, które chcesz by były przeprowadzone na twoim weselu.

Jeśli kupisz Zabawy Weselne, to co?

Dostaniesz zbiór opisanych zabaw, zaś ich logiczny podział da ci możliwość szybkiego wybrania zabaw, które mają zostać przeprowadzone na twoim weselu. Zabawy gwarantują świetną atmosferę, integrację gości weselnych i niezapomniane chwile. A to wszystko w bardzo przystępnej cenie.

Opinie o „Zabawach Weselnych”

„Od 18 lat gram na weselach i mam za sobą ponad pół tysiąca wesel, a mimo to w książce znalazłem parę nowych zabaw. Uważam ją za fajne opracowanie. Bardzo często polecam swoim klientom to szybsze i łatwiejsze niż opowiadać o zabawach. Ułatwia mi współpracę z młodymi”

Zbigniew

„Wraz z narzeczonym planuję ślub w maju i chciałabym, aby każdy szczegół był dopracowany. Boję się rubasznych (świńskich) zabaw, gdzie celem jest ośmieszenie. Dzięki tej książce wybraliśmy zabawy, do których chcielibyśmy zaprosić naszych ukochanych gości. Przestałam się martwić o „niespodzianki”, tracić czas na wyszukiwanie, dziękuję bardzo autorce za tak fajną pozycję. Za takie małe pieniądze zaoszczędziłam czas na wyszukiwanie i obmyślanie zabaw. Lepiej czas poświęcić młodemu i sobie :)”

Alicja

„Fajnie poukładane, szybko się wyszukuje. Fajnie, że są zabawy tradycyjne, polecam”

Staszek żonaty od 2 miesięcy

"Na początku miałem obawy co do druku na życzenie tej pozycji, ale po zamówieniu byłem miło zaskoczony merytoryczną zawartością. Jako starszy brat mojej siostrzyczki Ani, pełniący rolę świadka pomagam w organizowaniu wesela. Dla mnie zbiór przydatny, zaś książkę po weselu podaruję mojemu koledze”

Jacek

"Chciałbym aby moja wybranka miała najwspanialszy TEN dzień. Skoro piszą, że książka ta jest przydatna, zakupiłem ją od razu (cena z wysyłką jest mniejsza niż zmarnowane wesele). I moja ukochana mnie pochwaliła, że mam głowę na karku. Pozycja się przydała z kapelą „wodzirejem” wybraliśmy szybko zabawy. Drugi raz też bym kupił."

Andrzej

"Przydatne, długo można opisywać … , fajna pozycja, oszczędność czasu :) i świetne pomysły. Żona od 2 tygodni :)"

Agnieszka

Kiedy kupić tą książkę?

Żyj tu i teraz. Czy masz czas, aby się dłuuuuuuuugo namyślać. Czy chcesz zapomnieć, przegapić, wyjść na sknerę i mało odważnego.  Kupić i przejść do następnego etapu. Iść do przodu i cieszyć się życiem :)

Jak kupić książkę „Zabawy weselne”?

Wpisz e-mail i kliknij przycisk zamawiam. Otrzymasz numer konta, na który należy opłacić zamówienie, dane podmiotu odpowiedzialnego (wraz z numerem NIP i REGON). Możliwość wystawienia faktury VAT. W przypadku kiedy chcesz zamówić więcej egzemplarzy w mailu do nas podaj szczegóły.

Cena wersji elektronicznej
- wysłanie książki w pdf na podany e-mail 9,98zł (koszt wysyłki i vatu ujęty w cenie)

Cena przesyłki dla wersji papierowej
- Poczta Polska list ekonomiczny 1,75zł  (książka z przesyłką to: 26,72zł)
- Poczta Polska list priorytetowy – 2,35zł (książka z przesyłką to: 27,32zł)
- Poczta Polska list Priorytetowy polecony – 5,50zł  (książka z przesyłką to 30,47zł)

Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają vat)

List ekonomiczny i list priorytetowy odbierany jest z Państwa skrzynki pocztowej. Powyższe przesyłki są nie rejestrowane i za zgubienie Poczta Polska deklaruje, że nie odpowiada. W przypadku listów rejestrowanych (poleconych) przesyłkę przynosi listonosz lub zostawia awizo do odebrania w placówce Poczty Polskiej, która gwarantuje dostarczenie. Gwarantujemy wysłanie przesyłki zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Poczta Polska z obowiązana jest ustawą do dostarczenie przesyłek priorytetowych w ciągu trzech dni roboczych.

Wersja elektroniczna (Zabawy Weselne pdf) jest spersonalizowana i zawiera dane kupującego w celu zabezpieczenia nielegalnego rozpowszechniania. Wydawca nie wyraża zgody na na rozpowszechnianiu pozycji w internecie ani też powielania jej bez zgody (polskie prawa autorskie!).

Opłacenie jest jednoznaczne z zawarciem umowy.

 

Numer konta otrzymacie Państwo na podany e-mail.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments powered by CComment

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież