OD ROKU 2018

SKLEP PRZENIESIONY, ZAPRASZAMY na:

www.sklep.slubomania.pl

 

 

Dzieci na weselu

Dzieci na Weselu

Ocena:

Liczba str.: 32
Format: A5
Typ okładki: miękka
ISBN: 9788392622215
Wydawca: slubomania.pl
Druk: 2014

Cena

Wersja elektroniczna pdf

4,97zł

Wersja papierowa:

26,99zł + koszty przesyłki

(ceny zawierają VAT)

 

Co zawiera książeczka „Dzieci na Weselu”?

Dzieci na weselu to zbiór praktycznych informacji oraz porad dotyczących udziału dzieci na weselu. Dzięki naszym poradom samodzielnie zorganizujesz zabawę najmłodszym uczestnikom wesela. Pomysły, które przedstawiamy są łatwe do zastosowania i dzięki temu  dzieci na weselu będą się dobrze bawiły nie absorbując dorosłych.

Dla kogo jest książka „Dzieci na Weselu”?

Czy na Twoim weselu będą dzieci?
Czy wahasz się czy zaprosić gości z dziećmi czy bez?
Czy zajmujesz się dziećmi, organizujesz im czas?

Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałaś/eś twierdząco, to  ta książka jest dla ciebie. Informacje w niej zawarte z pewnością pomogą ci zorganizować zabawy dla dzieci na weselu.

Dlaczego powinieneś kupić książkę „Dzieci na Weselu” właśnie od nas?

Jesteśmy rodzicami trójki dzieci, nie raz uczestniczyliśmy w weselach razem z naszymi pociechami. Propozycje zabaw zebrane w tym opracowaniu z pewnością przydadzą się jako inspiracja dla tych, którzy na swoje wesele zaproszą rodziny z dziećmi.

Jeśli nie zaopatrzysz się w tę książkę, to co?

Możesz liczyć na spontaniczność, pomysłowość gości czy kapeli. Możesz również pozwolić na samoorganizację. Ale czy na pewno tak chcesz, a może wolisz mieć wszystko zaplanowane, pod kontrolą?

Jeśli kupisz „Dzieci na Weselu”, to co?

Uzyskasz informacje jak poradzić sobie z dziećmi na weselu tak, aby one i dorośli się świetnie bawili. Przytoczone sposoby gwarantują świetną zabawę, zaś dołączona Książka aktywności nie tylko uatrakcyjni czas, ale również będzie stanowiła pamiętkę z wesela.

Opinie o książce „Dzieci na Weselu”

„Cześć, nazywam się Ania. Razem ze swoim narzeczonym Andrzejem wahaliśmy się czy pozwolić gościom zabrać ze sobą dzieci.  Kiedy zapoznałam się z tą pozycją zdecydowaliśmy się na dzieci na weselu (choć wahałam się jeszcze). Wesele było super, dorośli się bawili super i z dziećmi nie było problemu. Teraz wiem, że warto mieć dzieci na weselu :). Polecam pozycję”

Kasia

„Zabawiam dzieci na weselu, dzięki sposobom zawartym w tej pozycji nie muszę być oklepanym klaunem. Polecam dla organizatorów”

Arek

„Miałam zaproszenie na wesele z dzieckiem. Nie wiedziałam co będzie dla nich przygotowane. Wzięłam więc ze sobą książeczkę aktywności weselnych oraz tą książkę. Wraz z Ciotką zorganizowaliśmy czas dzieciom świetnie się przy tym bawiąc”.

Sylwia

„Nie wiesz co zrobić z dziećmi 4-10 lat na weselu? - ta książka podpowiada jak zorganizować im czas. Prawdopodobnie najlepsza pozycja w Internecie."

Ewa, która świadkowała

Kiedy kupić tą książkę?
Kup teraz książkę „Dzieci na weselu” oraz zamów dodatkowo Zeszyt aktywności. Dzięki temu szybko zapoznasz się z propozycją zorganizowania czasu dla dzieci na weselu.

Jak kupić książkę „Dzieci na weselu”?

Wpisz e-mail i kliknij przycisk zamawiam. Otrzymasz numer konta, na który należy opłacić zamówienie, dane podmiotu odpowiedzialnego (wraz z numerem NIP i REGON). Możliwość wystawienia faktury VAT. W przypadku kiedy chcesz zamówić więcej egzemplarzy w mailu do nas podaj szczegóły.

 

Cena wersji elektronicznej pdf wysłany na e-mail  4,97zł

Cena przesyłki dla wersji papierowej
- Poczta Polska list ekonomiczny 1,75zł  (książka z przesyłką to: 28,74 zł)
- Poczta Polska list priorytetowy – 2,35zł (książka z przesyłką to: 29,34 zł)
- Poczta Polska list Priorytetowy polecony – 5,50zł  (książka z przesyłką to 32,49 zł)

Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają vat)

List ekonomiczny i list priorytetowy odbierany jest z Państwa skrzynki pocztowej. Powyższe przesyłki są nie rejestrowane i za zgubienie Poczta Polska deklaruje, że nie odpowiada. W przypadku listów rejestrowanych (poleconych) przesyłkę przynosi listonosz lub zostawia awizo do odebrania w placówce Poczty Polskiej, która gwarantuje dostarczenie. Gwarantujemy wysłanie przesyłki zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Poczta Polska z obowiązana jest ustawą do dostarczenie przesyłek priorytetowych w ciągu trzech dni roboczych.

Wersja elektroniczna (Zabawy Weselne pdf) jest spersonalizowana i zawiera dane kupującego w celu zabezpieczenia nielegalnego rozpowszechniania. Wydawca nie wyraża zgody na na rozpowszechnianiu pozycji w internecie ani też powielania jej bez zgody (polskie prawa autorskie!).

Opłacenie jest jednoznaczne z zawarciem umowy.

 

Numer konta i szczegóły otrzymacie Państwo na podany e-mail.

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments powered by CComment

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież