Zebrane zostały tutaj kilkanaście zabaw weselnych cechujące się dużą odwagą, czasami nasycone zbytnio erotyzmem, które są wykonywane na weselach. Zdecydowaliśmy się je przedstawić, głównie jako ciekawostkę oraz przestrogę co może się stać jeżeli nie umówimy się z prowadzącym na temat zabaw. Wybór był subiektywny, większość zabaw zaczerpnięta z internetu, oraz usłyszanych od znajomych. Od razu zaznaczamy, nie polecamy ich na zabawę weselną, chyba że ktoś lubi ciężkie przeżycia. Polecamy inne normalne które możesz możesz znaleźć na stronach www.slubomania.pl -> Zabawy weselne

 

 

KOLANKO/KLATA

Zabawa dla Młodej Pary polegająca na rozpoznaniu swojego partnera poprzez dotyk części ciała z zasłoniętymi oczami. U mężczyzny mogą być to klatka piersiowa, łydka, pośladki, u kobiety kolanko, usta, bardzo rzadko piersi oraz pośladki.

 

KIEŁBASA/BANAN

Zabawa jest naprawdę żenująca. Polega na umieszczeniu banana kiełbasy pomiędzy nogami partnera, rolą partnerki jest konsumpcja. Zabawa może się odbywać zarówno w pozycji wertykalnej jak i horyzontalnej. Która pierwsza zje banana wygrywa. Stanowczo nie polecamy.

 

STANIK

Zabawa polega na odczepianiu przez mężczyzn stanika zębami.

 

PUDŁO

W zabawie tej uczestniczą żonaci faceci którzy są proszeni na środek sali. Następnie wodzirej chodzi w kółko koło nich ze starym pudełkiem po butach na sznurku. Nie wiadomo o co chodzi, po pewnym czasie faceci zaczynają chodzić za wodzirejem. Wówczas on pyta: Macie panowie żony? – tak. A ładne macie żony? – tak. To dlaczego za starym pudłem latacie?

 

POMPKI

Idea zabawy polega na robieniu pompek nad partnerką w trakcie muzyki, wytrzyma ten, kto zrobi najwięcej pompek.

 

MOSTY

Jeden z elementów zabawy drużynowej, w której polega na przeczołgiwaniu się panów pod nogami partnerek.

 

MOSTY 2

Zabawa polega na tym, że wybrane dziewczyny w sukienkach, przechodzą nad miskami z wodą na środku sali. Następnie są wyprowadzane, zawiązywane są oczy i mają to samo powtórzyć. Ale tym razem zamiast misek na podłodze są ustawieni faceci.

 

BALONY

Partnerka odwraca się tyłem do partnera, może opierać się o krzesło. Napompowany balon umieszcza się pomiędzy osobami. Rola mężczyzny jest zgniecenie balonu poprzez ruchy „posuwiste” tak aby pękł.

 

TANIEC

Zabawa jest w parach, orkiestra wymyśla pozycję, a pary tańczą. Pozycje mogą być bardzo odważne np.: na barana ale z przodu.

 

TANIEC 2

Wybierane jest kilka par, następnie zapraszane są wszystkie na środek sali. Zaczynają tańczyć w rytm muzyki od wolnej po bardzo szybką. Następnie jak muzyka się skończy pary mają to samo powtórzyć w pozycji horyzontalnej na dywanie lub kocu. Wygrywa para która przez aplauz zostanie najlepiej oceniona.

 

PIŁOWANIE DREWNA

Mężczyzna i kobieta stają w rozkroku tyłem do siebie, pochylają się do przodu, łapią się za ręce między nogami i w rytm muzyki przeciągają ręce na swoją stronę.

 

RURA

Wybiera się parę kobietę i mężczyznę, oraz powierza się zadanie: Kobieta ma ogrywać rolę rury, facet natomiast ma zaprezentować taniec przy rurze.

 

PODWIĄZKA

Zakładanie podwiązki zębami, czasami dla skomplikowania sprawy mężczyzna robi to na tak zwanego pajączka, czyli jest trzymany za nogi przez kolegów.

 

UBRANKA

Zabawę ta została podpatrzona u jednego zespołu muzycznego którą ma ją w ofercie. Ze względu na żenującą treść tej zabawy nie będziemy podawać linku. W skrócie zabawa polega na ubieraniu buteleczek od małych po wódce (0.100ml), po duże szklane 2 litrowe w prezerwatywy. Stanowczo odradzamy tą zabawę na wesele.

 

TEST NA DZIEWICTWO

Pomiędzy kolanami dziewczyn kładzie się pieniążek, można także jajko lub jakiś drobny przedmiot. Dziewczyny mają za zadanie zanieść ten pieniążek na talerzyk kilka metrów dalej.

 

DZIURKOWANIE

Zabawa polega na tym, że kilku panów siada na krzesłach dostaje kartkę. Kartka kładą na kolana. Kobiety dostają druciki (bądź jakieś szpiki z dużymi główkami), które trzymają zębami. Zadaniem ich jest dziurkowanie kartki.

 

ODKRĘCANIE

Zabawa jest prosta polega na tym że mężczyzna staje na krześle, wkłada sobie butelkę zakręconą do spodni, a kobieta ma zadanie odkręcenie butelki zębami.

 

Tych zabaw nie polecamy, natomiast polecamy ponad 50 zabaw, które znajdują się na naszym portalu, z których można wybrać takie, które zaskoczą gości oraz sprawią dużo radości.