Oryginalne prezenty na Wieczór Panieński

Jednym z elementów Wieczoru Panieńskiego może być obdarowywanie przyszłej Pani Młodej drobnymi prezentami na przykład ręcznie robionymi. Prezenty mogą mieć charakter zabawny, przydatny, a także czasami mogą posiadać podtekst erotyczny…. Poniżej prezentujemy kilka przykładów takich prezentów :)

 

 

 


Zestaw na romantyczną kolację we dwoje

 

 

Zestaw składa się z: zupki chińskiej, zapałek oraz świeczki typu podgrzewacz. Zestaw doskonale nadaje się na kolację z mężem.


Na dobry początek

 

 

Zestaw pomocny w samorealizacji męża. Prawdziwy mąż powinien:

  • zbudować dom,
  • zasadzić drzewo,
  • spłodzić syna

Pomocnik składa się z cegły (lub jej fragmentu), bo najtrudniej jest zacząć, oraz z nasionka może być to żołądź lub jakiś orzeszek - o resztę musi się postarać przyszła Pani Młoda.


Zestaw do kadzenia mężowi

 

 

 

Zestaw pomocny w łechtaniu próżności męża, oraz w odreagowywaniu jego trudnych dni w pracy. Składa się on z kadzidełek, podstawki oraz zapałek.


Niezbędnik Pani domu - Moda, Podróże, Aktualności

 

 

Zestaw trzech pudełek, dzięki którym można być na bieżąco w każdej z dziedzin. Pudełka zawierają drobiazgi oraz humorystyczny opis:

 

Moda - proszek do prania, a napis w pudełku brzmi: Piorąc każdego dnia możesz odkrywać nowe kolory i rozmiary ubrań, które wyciągniesz z pralki, na pewno nadadzą się one do kreowania nowych trendów mody jeśli będziesz prała wszystko razem.

 

Podróże - łyżka lub jakiś inny drobiazg kuchenny z karteczką: Zgłębiając tajniki kulinarne różnych rejonów świata, możesz już dziś podróżować każdego dnia, nie wychodząc z kuchni.

 

Aktualności - drobiazgi do sprzątania: rękawiczki, ściereczka wraz z karteczką z napisem: Nic nie poinformuje Ciebie lepiej o bieżącym świecie tak, jak poznanie jego zakamarków podczas domowych porządków.

 

Niektórzy złośliwi twierdzą że Moda, Podróże, Aktualności za 30 lat będą się nazywały: Pranie, Gotowanie, Sprzątanie - ale to są plotki :)


Double protection for bike trip

 

 

Zestaw Podwójnie zabezpieczający na wycieczki rowerowe z mężem. W dzień na rower łatka, zaś na noc na jazdę..


Prawdziwa Biżuteria firmy: MADE BY HAND

 

 

 

Ekskluzywna biżuteria, która zagwarantuje Tobie satysfakcję oraz wypełni czas czekania na biżuterię od męża po 10 latach małżeństwa. Zestaw koralików i uchwytów do kolczyków zagwarantuje Tobie także oryginalność i niepowtarzalność produktu oraz -  wysoko cenione - potwierdzenie, że biżuteria została wykonana w stylu firmy Made by Hand (R).

 


Ramka na "niespodzianki"

 

 

 

 

 

Ręcznie robiona ramka z przesuwanymi miejscami na zdjęcia, po prawej przyszłej teściowej po lewej przyszłego teścia w razie "niespodziewanych" wizyt któregoś z nich, zaś po środku miejsce na "niespodziankę" życia :)